Adrenalin Park – Ranč Orel – Jeseníky

Chcete zažít aktivní dovolenou?

Přijeďte k nám a vyzkoušejte některou z našich atrakcí, např. lanové centrum,dětské terénní čtyřkolky, paintball, lukostřelbu, horolezeckou stěnu nebo jízdu na koních. Školám i firmám rádi připravíme program na míru.

Tak neseďte doma a přijďte si trochu „zablbnout“!

Dětské lanové centrum

Malým návštěvníkům, kteří se nemohou účastnit programu na „dospěláckém“ lanovém centrujsme připravili překvapení v podobě dětského lanového centra.

Všechny děti od 100 cm si mohou na 13 překážkách vyzkoušet svou zručnost a odvahu (výška překážek 1-3m). Na délce 130 metrů jsou překážky které budou zároveň zábavou i výzvou.

Speciální samojistící systém zaručuje, že všichni účastníci jsou jištěni po celou dobu programu. Odpoutání z jistícího systému je možno až po návratu na zem.

Lanové centrum

Přijďte si vyzkoušet nově otevřené lanové centrum, které je součástí Adrenalin parku Jeseníky. Lanový svět plný překážek je určen dětem i dospělým, ke zdolání není třeba zvláštní fyzické síly.

Před vstupem na vybranou trasu Vás instruktor seznámí s pravidly a způsoby jištění. Vstup do lanového centra není věkově nijak omezen, pouze výškou účastníka, která musí být minimálně 130 cm.

Všechny překážky jsou umístěny mezi vzrostlými stromy, ve výšce cca 4 – 10 m nad zemí a ke zdolání Vám nabízíme 3 trasy:

Nejméně obtížná modrá trasa Vám postaví do cesty 17 různých překážek, přelezů a houpaček, kde si můžete vyzkoušet svoji odvahu a zručnost. Doba na zdolání dle pokynů – cca 1 hodina.

Nově vybudovaná červená trasa s 28 překážkami, která je o něco náročnější, s obtížnějšími překážkami. Čas na zdolání červené trasy – cca 1,5 hod.

Černá trasa: Na 31 překážkách jsme pro Vás připravili vše, co normálního smrtelníka jen může napadnout. Klády, lana, smyčky a sjezdy v různých, často až neuvěřitelných kombinacích, jsou zárukou vyjímečného zážitku. Vstup na tuto trasu je podmíněn min. výškou 155 cm. Před vstupem na trasu doporučejeme projít si trasu po zemi, abyste měli představu, co Vás čeká.

Obří houpačka

Jedinečný zážitek a 100% adrenalin! Tak to zažijete na obří houpačce!

Startujete z výšky 10m, proletíte nejnižším bodem těsně nad zemí a zase se vznesete do nebes. Při tom zažijete „stav beztíže“ a pořádné přetížení!

Minimální výška každého odvážlivce – 130cm!

Dětské terénní čtyřkolky

Pro děti jsme v našem areálu připravili speciální čtyřkolkovou trať o délce cca 150 m. Na trati lze nalézt všechny prvky, které děti pobaví. Např. jízda lesíkem, krátká rovinka, příp. i jízda v blátě.

Trať lze absolvovat na o strojích o objemu 50, nebo 100 ccm (dle věku, váhy a schopností). Samozřejmostí je zapůjčení dětské helmy a po celou dobu jízd přítomnost instruktora, který dohlíží na jízdu a má možnost dálkovým ovládáním jízdu přerušit.

Terénní koloběžky

Vyzkoušejte netradiční výlet. Připravíme pro vás kompletní výlet se vším všudy – dopravou, instruktorem, půjčením terénní koloběžky, … Výlety organizujeme pro menší i větší skupinky.

Kvalitní koloběžky zn. Tretroller vyráběné v Německu.

Pokud chcete koloběžky vyzkoušet sami, rádi vám koloběžky zapůjčíme v naší půjčovně.

Jízdy na koních

Vychutnejte si jedinečné zážitky v koňském sedle! Čeká na Vás různě obtížný terén, náročnost a rychlost bude přizpůsobena Vašim jezdeckým schopnostem.

Jezdecká přilba Vám bude zapůjčena.

Turistická jízdárna

Provozní doba:   Po – Ne 10:00 – 18:00  celoročně

Nutno objednat předem na tel. (+420) 607 116 291. Jen tak můžeme zajistit, že budou k dispozici koně na projížďku.

Paintball

Paintball je opravdu báječná zábava!

Užijte si tento moderní, rychle se rozvíjející adrenalinový sportplný napětí, dobrodružství a vzrušení!

Není důležitá pouze fyzická kondice, ale také schopnost se rychle a správně rozhodnout. Pohybujte se v utajení a porazte své „nepřátelé“ s dobře promyšlenou týmovou taktikou.

Minimální počet pro hru – 6 osob, každá hra je časově omezena (1,5 hod), jiné časové intervaly dohodou.

V případě zájmu Vám zajistíme hru na Vašem hřišti.

Výlet na kánoi

Výlety na kánoích po řece Moravě zorganizujeme podle Vašich požadavků. Máte jedinečnou možnost projížďky krásnou přírodou jesenického podhůří, při delší vyjížďce stojí za to navštívit CHKO Litovelské Pomoraví, kde můžete spatřit i bobry.

V jarních měsících nebo po deštích trasa začíná v Hanušovicích, v létním období pak v Rudě nad Moravou, zastávky a ukončení dle zvoleného programu. Na celou dobu vyjížďky Vám poskytneme školeného vodáka nebo Vám lodě zapůjčíme, dopravíme na sjednané místo vyplutí a poté si je na konci Vaší plavby opět vyzvedneme. Lodě si pochopitelně můžete přepravit i sami.

K dispozici novinka z dílny Gumotexu, “Baraka”. Jedná se o nafukovací samovylévací kánoi.

Horolezecká stěna

Horolezecká stěna – bonbónek pro návštěvníky adrenalin parku… stěna 12m vysoká, 5m široká, z části s 25° převisem.

– 3 trasy na kolmé časti – modrá s obtížnosti dle UIAA 4+ , červená 6 a černá 7
– 3 trasy na převislé části s obtížností – modrá 5, červená 6, černá 7-

Po zaškolení na trenažeru se při zdolávaní stěny pod dohledem instruktorů vzájemně jistíte nejmodernějším horolezeckým vybavením. Celková doba absolvování horolezecké stěny včetně zaškolení je 1 hod.

Maximální počet je 6 osob / hod.

Dodavatelem materiálu a technickým poradcem byla firma AIX Andreje Chrastiny. Trasy Vám připravili stavěči Jirous PřibilJan Hlaváček.

Adrenalin Tower

Lanové aktivity – adrenalin tower Jedinečné zařízení, kde po proškolení instruktory a za jejich či pomoci přátel zažijetenevšední zážitky.

2 hodinový program skládající se ze zaškolení na trenažéru, samotného zdolávání horolezecké stěny, provazové sitě, jištění druhých a dvou nových speciálních překážek.

Před vstupem Vás instruktor na trenažeru seznámí s pravidly a způsoby jištění. Vstup na víceúčelovou věž není věkově nijak omezen, pouze výškou účastníka, která musí být minimálně 130 cm a dobrým zdravotním stavem.

Maximální počet je 15 osob / 2 hod.

Officiální stránky zde – www.adrenalin-park.cz

You may also like...