Cestování na turistickém kole Kolos

Cestování na kole umožňuje zažít výjimečný pocit svobody a nespoutanosti. Dlouhé treky a expedice, které podniknete na kole vám dovolí zažít jedinečné okamžiky. Jste součástí přírody, užijete si v klidu poznávání okolní krajiny. Zároveň je to výzva k překonání sebe sama.

Několikadenní cestování „na těžko“ vyžaduje i spolehlivou a kvalitní výbavu. Jízdní kolo musí splňovat vyšší nároky, mít pevný a spolehlivý rám a dobré osazení.

Turistické trekové kolo Kolos je stavěno na chrom-molybdenovém (CrMo) rámu s proměnlivou tloušťkou stěn trubek, který vyniká vysokou pevností a nízkou hmotností. Zároveň dobře pohlcuje vibrace. Právě tyto faktory jsou klíčové pro několikadenní cestování.

Turistická kola Kolos jsou vybavena spolehlivým osazením Shimano Alivio, Deore nebo Alfine (dodávané vždy v kompletní řadě osazení), dále pak komponenty renomovaných značek Humpert Ergotech, SKS, Schwalbe, Herrmans aj.

Sestavte si individuální kolo na míru

Jízdní kola Kolos umožňují dokonalou individualizaci, výrobce vám totiž kolo sestaví na míru. V přehledném on-line konfigurátoru si jednoduše zvolíte jaké vybavení, díly a doplňky vaše nové kolo má mít.

Vyberete si velikost rámu podle vaší postavy, dále pak preferovanou barvu rámu – můžete zvolit z předvybraných barev nebo individuální barvu podle vzorníku barev RAL. Dále pak volíte jednotlivé komponenty a osazení kola, např. odpružení vidlice nebo sedlovky, kotoučové brzdy nebo klasické V-brakes, typ řidítek, sedlo a rukojeti atd. Výrobce dokonce umožňuje další individuální změny oproti nabídce v konfigurátoru.

K volitelným komponentům patří také typy plášťů, blatníky, nosiče, osvětlení a příslušenství v podobě stojanu, držáků na lahve nebo přídavných brašen. Nabídka cyklistických brašen na našem trhu je samozřejmě mnohem širší a můžete následně zvolit jiný typ či model. Ucelenou nabídku univerzálních cyklobrašen poskytuje značka Sport Arsenal, na extrémnější cesty můžete zvolit již legendární brašny Ortlieb.

Sestavte si pánské plně vybavené expediční kolo pro cestu napříč Evropou nebo spolehlivé dámské trekingové kolo pro vaše cyklodovolené. Ať již bude konečná podoba vašeho kola Kolos jakákoliv, jistě to bude spolehlivý a nezaměnitelný originál.

A nám již nezbývá než popřát mnoho šťastných kilometrů!

Zdroj: Kolo.czRSS channel  – článek byl přijat prostřednictvím webové čtečky (RSS Autopilot) RSS kanálu nebo dle dohody – s laskavým svolením redakce Kolo.cz. Obsah článku není nikterak modifikován.

You may also like...