Dobrodružná hra TEPfaktor

TEPfaktor je dobrodružná hra ve stylu pevnosti Boyard. Jedná se o jedinečnou týmovou zábavu, kde můžete překonat sami sebe. Zažijete dobrodružství, tajemno, zdolávání překážek a luštění šifer.

Připravili zde pro vás jedinečnou zábavu. Dobrodružství, tajemno, zdolávání překážek a luštění šifer.Jednadvacet úkolů, kde v týmu dvou až pěti osob řešíte jak fyzické, tak i logické překážky, které prověří vaši vytrvalost, souhru v týmu, odvahu, odhodlání a zápal pro hru. Vaším cílem je vyřešit dvacet úkolů. Při úspěšném zdolání získáte indicie, které vám pomohou otevřít jednadvacátou „zlatou“ komnatu, kde pro vás bude připraven poslední úkol a cenná výhra. Vše je řízeno elektronikou, na zdolání každé překážky máte časový limit.

Úkoly můžete řešit v libovolném pořadí, s libovolným počtem pokusů. Hra je inspirována pevností Boyard, soutěží Drtivá porážka a v tématu Indiana Jonese a pirátů z Karibiku. Pro celkový dojem je ke každému úkolu složena doprovodná hudba. Kromě skvělé hry jsme pro vás připravili přes 300 m2zastřešené pláže s barem. Léto po celý rok. Ideální pro odpočinek, piknik, nebo vlnění u jukeboxu při západu slunce.

Úkoly se plní v týmu minimálně dvou a maximálně pěti osob. Spolupráce je nevyhnutelná. Při plnění úkolů si musíte pomáhat a spolupracovat. Je vhodné se obléknout do volného sportovního oblečení a pevné obuvi. Připravte se na to, že se budete muset sehnout, protáhnout, přelézt apod. Proto si vezměte nejlépe pohodlné volné oblečení a nezapomeňte na dobrou náladu. K dispozici jsou vám i převlékací kabinky. Pohodlné parkování jak pro osobní automobily, tak pro autobus je v oploceném areálu. Tepfaktor je pro všechny, kteří se umí odvázat a nadchnout, probudit v sobě soutěživého ducha a hravost. Děti zvládnou soutěžní úkoly samostatně od osm let. Menší děti od šesti let s doprovodem rodičů.

9ee32cb9-ec5c-44a8-9864-1d14419b24cc_656_449_crop
Chcete spojit zábavu s ubytováním? TEPfaktor je to pravé,co hledáte. Nabízí se zde nejen originální zábava, ale také originální ubytování. Pokud sem zavítáte, určitě si nenechte ujít jedinečný zážitek přespat v bungalovu Bora Bora v ČR. K dispozici  je jich rovných 12 a nabízejí opravdu nevšední zážitek.

(Zdroj: Kudyznudy.cz)

You may also like...