Lanový park – Adventure půjčovna – Deštné

Adventure půjčovna nabízí terénní čtyřkolky, na kterých se s průvodcem můžete vydat poznávat Orlické hory. Adventure půjčovna nabízí i terénní koloběžky. Terénní horské koloběžky, které adventure půjčovna nabízí, umožňují vyzkoušet si adrenalinový sjezd v terénu na speciálně upravených koloběžkách z hřebenů Orlických hor po cyklostezkách, samozřejmě s průvodcem, což trvá zhruba jednu hodinu. Adventure půjčovna dále nabízí kolečkové terénní brusle Nordic, na nichž se můžete vydat na cyklostezky. Půjčovna rovněž zapůjčuje např. i horská kola MTB.

3ac099d2-5fea-4ef8-bc97-ae8960ca589a-cs_detail

Horolezecká umělá stěna

Jednou z vyhledávaných atraktivit je horolezecká umělá stěna, na níž se zájemci mohou pod odborným dohledem naučit lézt, případně se zdokonalit v lezení za doprovodu instruktora. Horolezecká umělá stěna je vysoká 7 metrů. Nachází se v areálu horské chaty Start. Tato umělá horolezecká stěna je vhodná jak pro děti od výšky 90 cm, tak i pro dospělé. Je vhodná pro všechny, kteří mají rádi adrenalinové zážitky. Stačí chuť stěnu vyzkoušet, veškeré horolezecké vybavení vám půjčíme. Poblíž umělé stěny je pro děti připravená velká skákací trampolína, nechybí ani občerstvení.

81a91b9a-5c56-4382-88dd-e7253f866231-cs_detail

Adventure půjčovna – Terénní čtyřkolky

Terénní čtyřkolky, které má adventure půjčovna ve svém sortimentu, jsou připraveny pro všechny, kteří si chtějí projet nejen Orlické hory a podhůří, ale podívat se na nich můžete s průvodcem až do Polska. Orlické hory skutečně můžete poznávat i ze sedačky terénní čtyřkolky. Terénní čtyřkolky si můžete vyzkoušet i mimo klasické cesty, máme odsouhlaseny i jízda v terénu. Terénní čtyřkolka je motorové vozidlo, proto je nutné mít řidičský průkaz skupiny B.

Adventure půjčovna – Horské terénní tříkolky

Už jste někdy sjížděli ze sjezdovky na terénní horské tříkolce? Terénní horská tříkolka je velmi stabilní tříkolka podobná buggynám. Je zkonstruována pro bezpečnou jízdu z kopce po sjezdovce, je řízena řidítky a brzdění je zajištěno kotoučovými brzdami, na vršek kopce se dostanete lyžařským vlekem. Jízda dolů je buď klidná ve volném terénu nebo zdatnější si mohou zazávodit v paralelním slalomu – a to vše na dobře upraveném a travnatém povrchu. Horské terénní tříkolky jsou půjčovány v areálu u chaty Start.

 

Adventure půjčovna – Terénní koloběžky

Terénní horské koloběžky, které adventure půjčovna nabízí, umožňují vyzkoušet si adrenalinový sjezd z hřebenů Orlických hor, samozřejmě s průvodcem, což trvá zhruba jednu hodinu. Věříme, že na Orlické hory i díky terénním koloběžkám jen tak nezapomenete. Možný je i sjezd na sjezdovce u chaty Start, kde probíhá také jízda na terénních tříkolkách.

Adventure půjčovna – Terénní kolečkové brusle

Pokud jste ještě nevyzkoušeli terénní kolečkové brusle, rozhodně si tento zážitek nenechte ujít. Adventure půjčovna nabízí terénní kolečkové brusle Nordic. Na těchto terénních bruslích se budete moci projekt cyklostezky, které Orlické hory mají. Obě terénní kolečkové brusle mají brzdy. Terénní kolečkové brusle Nordic jsou letní verzí běžeckých lyží, k bruslím adventure půjčovna půjčuje i chrániče, helmy, rukavice a hůlky.

image

Adventure půjčovna – Longboard

Longboard je většinou 1m dlouhý a na pohled vypadá stejně jako běžný skateboard. Důležité jsou ale detaily, které z něho dělají něco výjimečného. Jsou to kola, která jsou větší a měkčí než kola běžných skateboardů. Díky tomu je prkno stabilnější, má lepší přilnavost, přejede množství nerovností a urazíte na něm velké vzdálenosti bez potřeby pohybu. Co tedy na longboardu můžu provádět? Samozřejmě jezdit! Longboard je velmi užitečný a praktický dopravní prostředek.s kterým můžete vyrazit na výlety. Díky tomu, že vaše nohy nejsou připoutány do bot s kolečky, tak neztrácíte čas s přezouváním. Zároveň je prkno poměrně skladné a nemusíte hledat prostor pro zamknutí, jako například u kola. Zkrátka jen vezmete svou desku pod paží a jdete sjíždět kopce.

Adventure půjčovna – Horská kola MTB , elektrokola

Orlické hory si můžete projet také na kolech. Adventure půjčovna mimo jiné nabízí horská kola MTB. Tato horská kola jsou pravidelně servisována. Každé horské kolo MTB je z hlediska kvality na vynikající úrovni. Adventure půjčovna půjčuje jak dospělá horská kola, tak i dětská kola, půjčit si můžete dokonce také vozíček za horské kolo Croozer na malá děti. Nepůjčují se jen horská kola, ale i k dispozici jsou samozřejmě také helmy.

Elektrokola – Díky přídavnému elektropohonu pro Vás nebude žádné stoupání překážkou a doopravdy si užijete novou dimenzi cyklistiky. Díky propracované pohonné jednotce je ideální i pro náročnou cyklistiku v horských terénech, které naleznete i v Orlických horách a podíváte se na místa které by pro Vás byli nedostupné. Na jedno nabití můžete ujet až 100kilometrů.

POHL SPORT Orlické hory

Lanový park Deštné má nejen půjčovnu různého vybavení, ale také sportovní prodejnu POHL SPORT. V této prodejně si můžete zakoupit zboží z široké nabídky, prodejna POHL SPORT nabízí veškeré outdoorové vybavení, horolezecké vybavení, oblečení pro volný čas, cyklistické vybavení, oblečení – například běžecké oblečení, jsou v ní k prodeji i různé náhradní díly, nechybí ani cykloservis. V prodejně POHL SPORT si můžete zakoupit produkty různých značek – Craft, Salomon, Columbia, Pinguin, Treksport, Bluetky a Powerslide. Sportovní prodejna POHL SPORT prodává kvalitní produkty, samozřejmostí je odborný prodejní tým, který vám při nákupu se vším rád poradí.

Vybavení – outdoor, cyklo, zimní sporty…

Sportovní prodejna POHL SPORT nabízí vybavení pro letní a zimní sporty. Koupit si můžete například různé outdoor vybavení, horolezecké vybavení, oblečení pro volný čas, cyklistické vybavení, cyklo oblečení, běžecké oblečení, běžecké boty, nechybí ani hodně vybavený cykloservis, na zimní období pro vás připravujeme komplexní nabídku lyžařského vybavení renomovaných značek, servis lyží a půjčovnu lyží. Nabízen je široký sortiment, prodávány jsou produkty kvalitních značek. Ať už si v prodejně POHL SPORT koupíte cyklo oblečení, outdoorové oblečení, obuv nebo cokoliv jiného, věříme, že budete spokojeni – a to nejen s vybraným zbožím, ale také s ochotou prodejního týmu. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Akce pro firmy

Pro firemní akce nabízíme uzavření celého parku a adventure půjčovny. Firemní akci lze uspořádat i mimo provozní dobu. Jsme schopni naplánovat všechny naše aktivity přímo na míru dle zájmu a tím vám zajistit individuální program. Připravíme raut a občerstvení, včetně grilování. Zajistíme ubytování dle přání typu penzion, hotel. Zajistíme vám odvoz jak minibusem, tak i autobusem.

Dárkový certifikát

Dále pro vás také nabízíme možnost zakoupení dárkového certifikátu s výběrem aktivit dle daných ceníků.

Velice se na Vás těší náš proškolený tým a je vám vždy k dispozici

Officiální stránky zde – www.lanovyparkdestne.cz

You may also like...