Lanový park – Máj – České Budějovice

Užijte si adrenalin v přírodě a přitom přímo v našem městě!

Připravili jsme pro Vás tři trasy plné kreativních překážek, na kterých si vyzkoušíte svojí zdatnost a odvahu a zároveň si užijete jejich nápaditost a originalitu. A to vše na dosah od centra Českých Budějovic! Projděte si trasy online na této mapce. Stačí kliknout na trasu a podle čísel překážek se Vám zobrazí fotografie z daného místa na trase!

MAPA PARKU

Trasa 1 (100m)

Trasa 2 (560m)

Trasa 3 (130m)

mala_dole velka_dole 3mapa_dole

 Náš lanový park nabízí dětem a mladým lidem aktivně trávit svůj volný čas v přírodě a to v bezprostřední blízkosti města. Mladí lidé tak mají příležitost zkusit si netradiční sportovní aktivity v korunách stromů. To jim pomáhá k zvýšení jejich fyzické zdatnosti a schopnosti odhadnout správně své síly.

Překonávání překážek a pohyb v lanovém parku rozvíjí:
motoriku • soustředěnost • samostatnost • schopnost zapojování  celého svalového aparátu • poznání sama sebe

Žlutá trasa
Žlutá trasa je trasa mírné náročnosti ve výšce 6-8 metrů, která ozkouší Vaše dovednosti a připraví Vás na další zážitky z překonávání překážek v korunách stromů. Postupně překonáte patnáct jednodušších překážek jako například: visuté lávky, přeskoky nebo jednoduché sítě. Žlutou trasu si může vyzkoušet opravdu každý…

Zelená trasa
Zelená trasa je středně náročná a zavede vás již do pořádné výšky kole 10 metrů. Vyzkoušíte si celkem 15 překážek různé náročnosti, které okoření závěrečná vertikální překážka – neobyčejný provazový žebřík. Zelenou trasu doporučujeme všem, kteří chtějí vyzkoušet svou odvahu a motoriku, ale zároveň se necítí na dlouhé sportovní výkony.

Červená trasa
Červená je trasa vysoké náročnosti, která v sobě zahrnuje téměř třicet překážek a nabídne velký zážitek i náročným návštěvníkům. Celkově měří kolem dvou set metrů a tvoří ji i vertikální překážky – tedy takové, kde překonáte i výšku, nejen vzdálenost v rovině. Nejvyšší překážka je ve dvanácti metrech a opravdovým tahákem je potom závěrečná lanovka 79 metrů dlouhá! Takže se máte opravdu na co těšit!

Rozjezd se lanovému parku povedl!

Náš park vyhrál regionální kolo soutěže Rozjezdy 2012 společnosti T-mobile. Nezávislou porotou byl zvolen jako nejlepší podnikatelský rozjezd v Jihočeském kraji! V celostátním klání se pak umístil na krásném 3. místě! Ocenění si velmi vážíme a děkujeme všem za podporu a pomoc!

Officiální stránky zde – www.parkmaj.cz

You may also like...