Mio Cyclo 200 – jednoduchá navigace pro cykloturistiku

Cyklistická navigace Mio Cyclo 200 je určená na rekreační cyklistiku a cykloturistiku. Levný cyklopočítač se jednoduše ovládá. Jasné menu a velký 3,5 palcový displej umožňují naplno využít předinstalovanou mapu, která obsahuje silnice, cyklostezky a cyklotrasy.

Jak na to:
Navigace Mio Cyclo 200 je k dostání v obchodech za 4990 korun.

„Nová Cyklo 200 doplňuje naši nabídku Cyclo,“ vysvětluje Harold Cobben, obchodní ředitel MiTAC Europe. „Průzkum trhu ukazuje, že pří jízdě na kole je ideální spolupracovat s jednoduchým zařízením, které je uživatelsky přívětivé, má spolehlivou navigaci a pomůže cyklistovi dostat se z místa A do mista B. Mnoho cyklistů nepotřebuje plně vybavenou cyklonavigaci; oni prostě chtějí věřit GPS zařízení, a pohodlně se dostat zpět domů, nebo si na trase najít body zájmu.“

Jednoduchost, odolnost, funkce

Odolné voděodolné tělo (IPXS) umožňuje jízdu na kole v jakémkoliv počasí, na slunci i v dešti. A díky dlouhé výdrži akumulátoru (10 hodin) se můžete vydávat na delší trasy, aniž byste se museli obávat, že nenajdete cestu zpět.

Mio Cyclo 200 měří čas, rychlost, vzdálenost, nadmořskou výšku, spálené kalorie a několik dalších hodnot.. Pomocí aplikace Předinstalované body zájmu (POI), jako jsou prodejny cyklistického vybavení, restaurace a pohotovostní služby, vám umožní snadno najít občerstvení nebo si koupit novou duši.

Vyberte si přístroj přesně pro vás

Pomocí aplikace MioShare pro stolní počítace můžete ukládat data, spravovat záznamy o projetých trasách a dělit se o své zážitky s přáteli. Tento jednoduchý nástroj vám umožnuje stahovat trasy a vydávat se na cesty do nových míst, které ostatní považují za zajímavé. Aplikace zároveň slouží jako centrum pro správu celého zařízení a stahování aktualizací map či nejnovejších informací o produktech.

Harold Cobben doporučuje: „Tato navigace splňuje potřeby rekreačních cyklistů. Pro aktivní cyklisty, kteří pomocí cyclonavigaci sledují svoji výkonnost a porovnávají výsledky tréninku, nabízíme vyšší řadu Cyclo 315 a 505. Pro rekreační cyklisty, ktreří chtějí využívat plně funkčního zařízení jsou vhodné modely 310 a 500.“

autor: Alena Kubová

Zdroj: Horydoly.cz – RSS channel 

– článek byl přijat prostřednictvím webové čtečky RSS kanálu – s laskavým svolením redakce Horydoly.cz. Obsah článku není nikterak modifikován.

 

You may also like...