Novinky z Prašivé

Zveme Vás na projekci krátkometrážního dokumentu PUNKU YATRAY, který vypráví o současném způsobu života architektky z Warszawy, která hledá odpovědi života v Amazonském pralese v Peru mezi šamany při rituálech Ayahuasca.

AMAZONIE – šamani a pralesní rituály

Termín: sobota 2.4.2016 od 18:00 hodin
Místo: chata Prašivá

Po projekci filmu bude následovat prezentace fotografií z Amazonského pralesa z městečka Pucallpa a oblasti řeky Ucayalli a výkladem o šamanech a rituálech Ayahuasca.

Prezentací bude provázet Robin Lipo, student IV. ročníku filmové režie na mezinárodní filmové škole v Lódzi v Polsku (PWSFTViT).


Koncert kapely Z Ticha

V sobotu 2.4.2016 od 20:00 hodin se uskuteční premiérový koncert kapely Z Ticha, která se dala dohromady z původní sestavy The Lights of Reims. Hudba inspirovaná přírodou Vás okouzlí mystickým zvukem mandolíny, rytmické kytary a dívčího zpěvu.


BYLINNÝ LIKÉR MEDVĚDICE Z PRAŠIVÉ

Rodinná horská chata Prašivá a regionální výrobce Beskydská likérka přicházejí na světlo s bylinným likérem „Medvědice z Prašivé“.
Pokud si „Medvědici“ zakoupíte jako suvenýr, přispíváte tak nemalou částkou na opravu historické chaty Prašivá patřící Klubu českých turistů.
Likér bude k dostání zhruba od dubna přímo na chatě Prašivá. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Medová pusa z Prašivé

Rodinná horská chata Prašivá a rodinná medařská firma Pleva si pro vás společně připravili nový produkt a to“Medovou pusu z Prašivé“. K dostaní již během dubna přímo na Prašivé. Tak se stavte pro vzorek :-)
Image2

You may also like...