Nový MTB maraton ve Zlíně

Zlínská 50 je nový MTB závod, který navazuje na tradici závodu Okolo zlína populárního celorepublikového seriálu Cyklomaraton tour. V roce 2016 jsme se rozhodli připravit pro vás tento nádherný závod samostatně.

Naším cílem je motivovat širokou veřejnost k aktivnímu životního stylu, ukázat ryzí horskou cyklistiku v celé své kráse a dát možnost poměřit své síly i techniku s těmi nejlepšími. Start, cíl a veškeré zázemí je umístěno v samotném centru Zlína. Trať vás provede okolím Zlína téměř až do lázeňských Luhačovic a zpět.

Závodem se bude prolínat duch města Zlína a zlínské historie – obuvnické závody Baťa a jeho éra, cestovatel Miroslav Zikmund, Barum Rally, Zlínský filmový festival, Valašsko aj. A že to bude akce opravdu jedinečná, potvrzuje fakt, že záštitu nad závodem převzala zasloužilá olympionička paní Dana Zátopková. Přijeďte se přesvědčit!

  • Datum a místo konání závodu: Neděle 2. 10. 2016, Náměstí T. G. Masaryka, Zlín
  • 12:00 (45 km trasa) na náměstí T. G. Masaryka 45 km / 1350 m převýšení, časový limit 4 h
  • 12:15 (25 km trasa) na náměstí T. G. Masaryka 25 km / 690 m převýšení, časový limit 3,5 h

Obě trasy vedou z 60 % po zpevněných lesních a polních cestách, z 20 % terénem a z 20 % po asfaltu. Obě trasy končí na Náměstí T. G. Masaryka ve Zlíně.

Více informací na www.zlinska50.cz

Autor: Ondřej Kobliha

Zdroj: Cykloserver.czRSS channel 

– článek byl přijat prostřednictvím webové čtečky (RSS Autopilot) RSS kanálu nebo dle dohody – s laskavým svolením redakce Cykloserver.cz.

Obsah článku není nikterak modifikován.

You may also like...