Potřebujete stojany na kola? Obraťte se na Abstore.cz

Sezóna cyklistů se pomalu rozběhla a s přicházejícím létem jich bude čím dál víc. Proto je důležité zajistit u své restaurace, prodejny, úřadu či jiné instituce prostor pro stání, kde budou cyklisté svá kola umisťovat. Nedílnou součástí by měly být i stojany na kola, jejichž vzhled si můžete zvolit dle stylu okolí nebo vlastního vkusu.

foto/_0000124754.jpg
V nabídce se však nachází i stojany do domácností pro samotné majitele kol. Ty můžete použít nejen venku, ale i uvnitř, např. v garáži nebo tam, kde je po jízdě odkládáte.

 

foto/_0000124755.jpg

Vyberte si z mnoha variant

Společnosti mohou využít kupříkladu stojan na kola CENTRUM oboustranný, stojan spojovatelný – nízký nebo vysoký nebo třeba stojan na kola CENTRUM II pro pět kol, typ Versailles taktéž pro pět kol a mnohé jiné.
Do domácnosti by se vám hodil stojan na kola rovný pro 3 kola, 2 kola – záleží na vaší potřebě, stěnový držák pro tři kola, model Rokycany a další.
Velmi praktické jsou i stojany na koloběžky, kde mohou parkovat své koloběžky jak dospělí, tak děti, včetně nejrůznějších odrážedel, která jsou na trhu dostupná.

Praktické uskladnění bez omezení prostoru

Společnost Abstore.cz vám nabízí i velmi funkční držáky na kola, s jejichž pomocí je jednoduše pověsíte na stěnu a tak získáte místo, na kterém by jinak kolo stálo. Kupříkladu stojan na kola Jihlava 90 se hodí do všech sklepů, garáží a jiných stíněných prostorů, kola jsou prostřednictvím jej umístěna na zeď pod úhlem 90 stupňů. Závěsné systémy můžete využít i pro více než jedno kolo, stačí si vybrat vám vyhovující druh.

Obraťte se i vy na společnost Abstore.cz a vybavte svůj hotel, restauraci či domov hezkými, kvalitními a praktickými stojany, které poskytnou zázemí všem druhům bicyklů a koloběžek. Cyklisté u vás budou o to raději zastavovat, budou si jisti, že si mohou své kolo ke stojanu zamknout a u vás se v klidu najíst či ubytovat.

Zdroj: adrex.comRSS channel

You may also like...