Ultimátní průvodce dárky naposledy: Co zabalit Freeriderům?

Čekali jsme dlouho, ale dál už čekat nemůžeme… Prostě ještě nenapadlo, ale s tím nic nenaděláme a odpálíme poslední díl našeho Ultimátního průvodce dárky, který věnujeme všem, kteří milují tuny bílého zlata (ne, kokain nemyslíme), prostě prašan! Freerideři, freeriderky, skočte k nám a mrkněte na tipy jen a jen pro Vás!

Takhle pěkně vyskládané to vypadá jako jeden velikej monobrandovej článek. A máte recht, je to tak. Kudy chodíme, myslíme na Vás, to jo, ale taky musíme občas myslet na sebe, a když už jsme rozeběhli tak velikej projekt, jako je jediný pražský ORTOVOX shop-in-shop, chceme mu dát prostor. A mimo to, jsme prostě přesvědčení, že Ortovox je v tomhle odvětví špička! Tak se usaďte, řádně nandejte lyžařské brýle a vzhůru dolů!

První tři kousky a hned svatá trojice (nebojte, žádná religionistika Vás nečeká). Prostě když chcete do prašánku na freeride, musíte mít sebou pípák, sondu i lopatu.Tomu se nevyhnete, leda že byste chtěli jet s největším nepřítelem a šikovně na něj lavinu odříznout. Kamarádská pomoc je zásadní, jestli ji nemáte v malíku, pojeďte s náma na lavinový kurz!
Než zapneš poslední přesku na lyžáku, ujisti se, že máš na sobě tyhle ponožky: Ortovox Rock’n’wool Ski. Proč? Proto! Jsou veselý až úchylný, každá je jiná a navíc maj v sobě tolik merina, že by nesmrděly, ani kdybys v lyžákách tejden spal! Takže co bys pro nožky své nebo svých blízkých neudělal..?
Víš proč je čelenka lepší než kulich? My nevíme, ale tyhle jsou prostě parádní! Z hrubý vlny, z jemný vlny, podšitý, barevný, s velkym logem pro veliký borce a borkyně. Prostě ouška v teple a celkový estetický dojem deset z deseti! Neni na co čekat, je čas zazářit!

No jó, víme, Barču s Vaškem jste už viděli, ale podívejte, tohle je prostě jenom inspirace. Takhle nějal byste mohli vypadat na pořádně rozjetym Aprés Ski, když se oháknete do Ortovoxu!

Ruce máš jen jedny, prstů sice deset, ale každej se počítá. Precizní ochrana paciček přichází ve formě Ortovox Pro Leather Glove, který nejenom že vydržej nejspíš i atomovej výbuch, ale budeš v nich mít citlivost a precizní úchop jak švýcarskej hodinář.Bez kompromisů nej rukavice, co máme v nabídce!
Netušíme, kolik krámů nosíš s sebou na skialpy nebo freeride, ale batohů od Ortovoxu máme tolik, že si prostě vybrat musíš.Od lehoučkejch a malejch až po ty, na který připneš lyže, snowboard, hůlky, cepín a parťáka, když už nebude moct. A některý maj taky airbag, kdyby se náhodou něco pokazilo…
Na sněhu je zimička, to je jasný, to si neobjevil žádnou Ameriku. Ale jestli chceš, aby ti bylo teplo, můžeš objevit švýcarskou vlnu! Bundy naplněné izolací SwissWool jsou totiž příjemně hřejivé, dobře sbalitelné a v neposlední řadě dobře pracují s vlhkostí, jak zvenku, tak zevnitř.
Druhou vrstvu není radno podceňovat. Zahřeje a navíc bude jako svrchní, až ze svahu vtrhneš na bar. Ortovox Merino Fleece je ve víc barevných variantách, než je míchanejch drinků v průměrným baru, a tak máš jisto, že zazáříš nejenom ty, ale i tvoje kočka, který nadělíš mikinku pod stromeček!
Když vlítneš do pořádnýho prašanu, budeš mít sníh všude. Za krkem, v puse, v nosu, v uších. Když na sebe hodíš gatě Ortovox La Grave, můžeš být v klidu. Propluješ bílou peřinou a pěkně v suchu a pohodě! Pro holky je model Ortovox Piz Alagna.
Stejně jako s kalhotama, je to i s bundou. Třívrstvej Dermizax a merino podšívka jsou zárukou pohodlí, nepromokavosti a pohody. Voděodolný YKK zipy jsou ověřená kvalita, barvy jsou jasný, zase samá pecka. Pro chlapy model La Grave, a pro berušky Piz Alagna. Líbí? My doufáme že jo!

Podívejte se na první díl ULTIMÁTNÍHO PRŮVODCE DÁRKY: Co zabalit Hipsterům?

Podívejte se na druhý díl ULTIMÁTNÍHO PRŮVODCE DÁRKY: Co zabalit Horolezcům?

Podívejte se na třetí díl ULTIMÁTNÍHO PRŮVODCE DÁRKY: Co zabalit Trekařům?

Zdroj: Hanibal.czRSS channel 

– článek byl přijat prostřednictvím webové čtečky RSS kanálu nebo dle dohody – s laskavým svolením redakce Hanibal.cz.

Obsah článku není nikterak modifikován.

Tak, a to je konec. Přejeme vám krásné Vánoce a ať pod stromkem najdete nejen nějakou tu novou outdoorovou vychytávku, ale hlavně pohodu, klid a radost z toho, že jste se zase společně se všemi blízkými sešli.

Váš Hanibal Team

You may also like...