Westernová městečka – Boskovice

Atmosféra Western parku Boskovice vás pohltí natolik, abyste si na chvíli mysleli, že jste cowboy nebo nespoutaný indián. Divadelní představení v obrovském přírodním pískovcovém lomu s vodopádem dodá indiánským a kovbojským příběhům to pravé kouzlo.
Celodenní program nabízí spoustu zábavy nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří mají chuť se bavit v jakémkoliv věku. Westernová divadelní představení pod širým nebem, atrakce, nový Sand City Saloon a jiné westernové restaurace a westernové hotýlky a sruby s možností ubytování.

 

Po celý den můžete zkoušet svoje indiánské a kovbojské dovednosti. Kromě hodů tomahavkem, střelby z luku, měření síly na silostroji a dalších atrakcí si můžete vyjít na malou procházku s kozou z naší půjčovny koz. Zažijete i příběh inspirovaný tajemstvím indiánských kouzelníků, o tom, že všechno zlé je k něčemu dobré.

Také lanové centrum v krásném prostředí Western parku nabízí zábavu a adrenalín pro celou rodinu. Celkem 43 středně obtížných lanových překážek ve výšce mezi stromy.

Pořádáme již 15 let programy určené pro školní výlety. Přímo v areálu se konají i dětské indiánské tábory s dobrodružným programem. Firemní a společenské akce připravíme na míru. Speciální víkendové akce, country bály s výukou tanců, noční představení koňské show, cabaret v Saloonu.

 

V areálu se můžete také příjemně ubytovat jako „kdesi na divokém západu“. Apartmány jsou chytře rozděleny na dvoulůžkové s jedním pokojem, rodinné se dvěma pokoji a desetilůžkové pro prima partičky se čtyřmi pokoji. Každý apartmán je nadstandartně vybaven nábytkem od firmy pana Potrusila z Brna (žádná Ikea). Matrace na postelích jsou ty nejlepší co jsme vybrali a spí se na nich jako na obláčku. Teplo zajišťuje podlahové vytápění a v každém pokoji si můžete teplotu regulovat sami, dle vašeho gusta. Apartmán hotel není vybaven televizorem a to záměrně proto, aby jste měli čas si popovídat, koukat z okna na srnky, východ slunce, nebo si zahrát karty. Cena za ubytování je 500 na osobu a noc.

E-mail: info@westernove-mestecko.cz
Web: www.westernove-mestecko.cz
Telefon: 737 000 000

You may also like...