Westernová městečka – Šiklův mlýn

Srdcem areálu Šiklův mlýn je westernové městečko, které leží v údolí řeky Bobrůvky. Městečko je průběžně rozšiřováno a renovováno tak, aby uspokojilo nároky i toho nejnáročnějšího návštěvníka. I tak na vás ale stále dýchne atmosféra z let dávno minulých, z dob osidlování divokého západu.
f5216_fotogalerie_11_dsc5769_thumbnail1500x_gravitycenter_quality70_typejpg_strip

Areál je určen pro aktivní lidi, kteří mají rádi zábavu, adrenalin, ale také občas hledají místo k odpočinku a relaxování. Šiklův mlýn je ideálním místem pro jednodenní či dvoudenní výlet, ale prožijete zde i krásnou dovolenou a nabízíme i originální tábory či školní výlety. Nejvíce nás vyhledávají a areál si oblíbilyrodiny s dětmi, ale nabízí se zde i pobyty pro seniory či skupiny přátel.

 

Děti si zde najdou spoustu zábavy a postarají se o ně proškolené vychovatelky. Rodiče si mohou odpočinout nebo si udělat svůj vlastní program. Pánové si mohou zarybařit, vyřádit se na paintballunebo při jízdě v BVP. Dámy si pak zajdou na masáž, do whirpool nebo posedí u kávy. Hezké a nezapomenutelné chvíle s rodinou zažijete při sledování akčních divadel nebo tanečních vystoupení v městečku.

Šiklův mlýn disponuje širokou nabídkou stravovacích a ubytovacích kapacit od tříhvězdičkového hotelu, přes srubové apartmány, chatky, či mobilní domy a luxusní stany outwell, až po standardní kemp. Takže dovolená je přístupná všem ve všech cenových relací. K dovoleným se zde také nabízí cenově výhodné balíčky služeb a zábavy, které se vám postarají o celotýdenní program.

 

Pro dovolenkáře i výletníky nabízí westernové městečko třikrát denně westernová představení a divadla, atraktivní program během celého dne, soutěže, indiánskou vesnici, stylové restaurace, bary a občerstvení, kavárnu v zóně dětských atrakcí, zoopark, skákací hrad, trampolíny, vláček Union Pacific, lukostřelbu, jízdu na koni, jízdu na elektrickém býkovi, půjčovnu dobových kostýmů a další.

Z městečka stačí udělat jen pár kroků a dostanete se k přírodnímu samočisticímu koupališti s tobogánem. K dispozici jsou také tenisové kurty, volejbalové a nohejbalové hřiště.

Je libo trocha adrenalinu? Přijeďte si zajezdit na čtyřkolkách po offroadové dráze nebo zažijte adrenalinovou jízdu v bojovém vozidle pěchoty. Offroadová dráha v Šiklově mlýně se navíc řadí mezi profesionální závodiště a již několikátým rokem se zde pořádají mistrovské závody České republiky. Včervenci a srpnu jsou o víkendech připravené mimořádné akce jako např. Den koní, Velká ohňová show, Aeroshow, Mistrovství ČR v rodeu nebo oblíbený Rodinný den.

Příznivci vyhlídek najdou v Offroad a military zóně také rozhlednu. Z té si můžete prohlédnout celou offroadovou dráhu, travnaté plochy letiště, pastviny a výběhy pro zvířata. Z výšky také uvidíte koupaliště, hotel Colorado Grand nebo rozlehlé kaskády, na kterých se rozkládá kemp. Rozhledna jevysoká 13 metrů, vystoupáte po 37 schodech a rozhlédnout se můžete ze 4 plošin.

 

Western – Šiklův mlýn s.r.o.

Zvole nad Pernštejnem 49
592 56 Zvole
Tel.: +420 566 567 400
Email: info@western.cz
WWW: www.sikland.cz
GPS: 49,474846 16,167414

You may also like...