Archery Game – novinka ve světě adrenalinových sportů

Jsme jedni z prvních v České Republice, kteří tuto neokoukanou hru nabízejí. O co vlastně jde? Průběh a typy her jsou srovnatelné s paintballem. Zásadní rozdíl je ale v tom, že při Archery Game, je vaší zbraní luk a šípy. Jde o speciálně vyrobené šípy, které mají místo klasického hrotu pěnovou, či gumovou koncovku. Ta zaručuje maximální bezpečnost při hře. Jediné co budete potřebovat je ochranná maska, kterou Vám zapůjčíme.

Archery Game - novinka ve světě adrenalinových sportů

Historie :

  • Původní koncept vznikl v Americe pod názvem Archery Tag odkud se v podobě různých licencí rozšiřoval do celého světa
  • Hojně rozšířen je tedy tam a poté v Austrálii, kde se jmenuje Archery Attack
  • šlo o spojení několika her v popředí s vybíjenou, která je právě v Americe velmi oblíbenáBANNER_kilpi popis
  • cílem je zaujmout co nejvíce lidí, nejen mladé, aby při dnešních sedavých zaměstnáních a školách také vyrazili za pohybem
  • motivací může být to, že se jedná o bezpečnou zábavu a trefit svého kamaráda či kolegu může být velice zajímavé
  • v České republice jsme tedy jedni z prvních pod názvem Archery Game, ale lidé to můžou znát i pod jinými názvy (již zmiňovanými)

Nečekejte už ani chvilku, přichází Archery Game Varnsdorf. Hrát se dá v indoorové aréně ve Stráži nad Nisou, dále pak v našich dvou arénách ve Varnsdorfu, nebo můžeme zajet přímo k Vám. Co budete potřebovat? V podstatě nic, vše potřebné Vám zapůjčíme – jedná se o luk, šípy, chránič předloktí, helmu a rozlišovák. K dispozici máme 10 kompletních setů.

Před samotnou hrou si vysvětlíme styly her, vyzkoušíme si střelbu, která bývá zprvu obtížnější, ale není to žádný oříšek. Po celou dobu budeme s Vámi, budeme Vám k dispozici ohledně typů her, hlídání zásahů a samozřejmě Vám můžeme hru nafotit. Další informace na www.facebook.com/archerygamecz

logo popis

Zdroj: Adrex.comRSS channel 

– článek byl přijat prostřednictvím webové čtečky RSS kanálu nebo dle dohody – s laskavým svolením redakce Adrex.com.

Obsah článku není nikterak modifikován.

You may also like...