Bike park – Peklák – Česká Třebová

Bike park Peklák začal vznikat na jaře roku 2012 na svazích Ski areálu Peklák a v jeho okolí. Bike park vybudovala společnost Eko Bi s.r.o. za významné podpory Města Česká Třebová. Na výstavbě se podílí i velké množství dobrovolníků, kteří přispěli jak materiálně, tak i fyzickou prací. Park by nemohl vzniknout bez laskavého svolení soukromých vlastníků lesů přes které trasy vedou – děkujme.

pepa-33

V našem Bike parku  pro Vás máme připraveny tratě různých obtížností, od černých pro zkušené downhill ridery, červené technické tratě vhodné  pro hravé jezdce se spoustou skoků (objízdných) a klopených zatáček a  modré pro širokou veřejnost zvládající alespoň základy jízdy v terénu. Plán tratí naleznete zde. Pokud nemáte  vhodné kolo, za malý peníz Vám nabízíme služby naší půjčovny, kde pro Vás máme připraveny sjezdová kola a integrální přilby.

Současná podoba tratí není konečná, další tratě a technické prvky budou postupně doplňovány. Vaše případné náměty na vylepšení a připomínky nám prosím posílejte na mail:  bikepark@peklak.cz

Provozní řád Bike parku najdete zde.

Officiální stránky zde – www.peklak.cz

You may also like...