Jak ušetřit při nákupu sportovního a outdoorového vybavení?

Ať už patříte mezi ty, kteří nákupy berou jako nutné zlo, nebo se naopak řadíte k nadšené skupině, co si tuhle činnost užívá, portál PlnaPenezenka.cz udělá spolehlivě radost každému. Plná Peněženka totiž pozvedla online nakupování o úroveň výš. Že to nejde? Překvapivě ano, k pohodlí a přehlednosti při výběru zboží, záruce kvality oblíbených značek a mnohdy i výhodnějším cenám proti klasickým obchodům, vrací peníze z každého nákupu.

Obrázek18

Plná Peněženka vám vyplatí každou kačku ihned po potvrzení objednávky prodejcem

Stejně jako u běžného nakupování přes internet i tady je systém velmi jednoduchý a vede vás krok za krokem. Stačí se pouze zaregistrovat na PlnaPenezenka.cz, čímž si vytvoříte účet. Díky němu budete mít přehled o vašich vrácených provizích z každého potvrzeného nákupu a tím i o penězích, které si můžete nechat vyplatit. Poté, co jste přihlášení přes váš učet, si vyberete obchod a kliknete na „přejít do obchodu“. Přejít do obchodu přes PlnaPenezenka.cz je velmi důležité, protože díky tomu se vám vrací

peníze. Pokud vás něco při online nakupování vyruší, vždy se nejprve přesvědčte, že jste stále do obchodu přihlášeni přes tento portál. Na stránkách e-shopů jako BoardStar.cz nebo SportObchod.cz už pokračujete, jak jste zvyklí. Potvrzení objednávky prodejcem trvá 2 až 60 dní, delší lhůty platí zejména pro zahraniční e-shopy. Nárok na vyplacení vrácených peněz máte již od jedné koruny.

Obrázek20

Trpělivost a věrnost vám naplní peněženku ještě více

Počet procent, které vám z každého nákupu náleží, vidíte přímo u jednotlivých obchodů. Do částky, z níž se procenta vypočítávají, však nepatří doprava a DPH. Plná Peněženka vám vyplatí každou korunu bez ohledu na to, jak dlouho peníze na svém účtu necháte. Byla by však škoda nevyužit připravených bonusů. Stačí trocha trpělivosti a už při dosažení 100 Kč na vašem účtu získáte 50 Kč navíc. Čím více nákupů prostřednictvím Plné Peněženky uskutečníte, tím vyšší procento se Vám z každého nákupu vrátí a vy se tak dostanete příjemným způsobem na velmi zajímavou výslednou odměnu. Doporučení je ta nejlepší reference, a tak za každého kamaráda, kterému ukážete tento způsob online nakupovaní, získáte navíc 200 Kč.

Široký sortiment zboží od značek, které znáte a máte rádi

Nemusíte se bát, že byste s Plnou Peněženkou kupovali zajíce v pytli. Čeká vás široký sortiment značkového sportovního zboží, ze kterého si jistě vyberou i ti nejnáročnější. Najdete zde osvědčené značky, ale i kvalitní inspiraci.

Maximalizujte své pohodlí při nakupování přes internet. Každá chytrá investice přináší dvojnásobnou radost.

You may also like...