JÍZDÁRNA MORÁVKA

Srdečně Vás zveme do krásného prostředí pohoří Beskyd, kde se v údolí řeky Morávky nachází náš Pension Jízdárna. Čeká na Vás spousta zábavy – koně, vyjížďky bryčkou, koňobus,dětský koutek, venkovní whirlpool, ale především pohodová atmosféra a kouzelná příroda.

Pension nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji,čtyřipokoje s vlastním sociálním zařízením a sprchou. Vítáni jsou hosté s malými dětmi i návštěvníci se psy, kočkami nebo koňmi. Pravidelně pro Vás pořádáme spoustu akcíprázdninové tábory s výukou jízdy na koních, dětské dny, dětské víkendové pobyty s výukou jízdy na koni, Mikuláše, Vánoční pobyty, Silvestrovské pobyty a jiné.

Součástí pensionu je restaurace, koliba a velká letní terasa. V restauraci můžete ochutnat nejen speciality tradiční české kuchyně, ale také steaky, ryby a bezmasé pokrmy, jakož i speciality ze zvěřiny! Naše prostory jsou Vám rovněž k dispozici pro pořádání rodinných oslav nebo firemních akcí – životní jubilea, svatby, slavnostní hostiny, rauty, školení,semináře..
V zimních měsících jsou výborné podmínky pro lyžování v cca 3,5 km vzdáleném lyžařském středisku SKI Morávka Sviňorky. Pro naše hosty můžeme zajistit úschovu lyžařské výstroje na sjezdovce.
Vážení a milí hosté, snažíme se dělat maximum pro Vaši spokojenost. Rádi pro Vás připravíme individuální nabídku. Kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 777 691 270 nebo emailu info@pensionjizdarna.cz.

46356_zoom 46355_zoom 02zoom 46360_zoom

 

You may also like...