LANOVÝ PARK – HRADEC KRÁLOVÉ

LANOVÉ CENTRUM na Stříbrném rybníku v Hradci Králové, příměstské tábory, půjčovna outdoorových potřeb, školní lanové programy, aktivity a atrakce pro dětské a firemní dny

Vážení přátelé,
nabízíme Vám komplexní outdoorové a zábavné aktivity v Lanovém parku v Hradci Králové. Náš lanový park je zaměřen na každého návštěvníka. Minilanové překážky, dětské překážky i vysoké lanové překážky doplňujeme nespočtem různorodých aktivit (horolezecké stěna, střelba, minigolf, kuželky, …). Nabídku parku zpestřuje půjčovna sportovních a outdoorových aktivit.
S velkým úspěchem pořádáme v lanovém parku dětské příměstské tábory, školní programy i firemní teambuildingy. Z našich aktivit můžeme sestavit program na Vaše přání ve zvolené lokalit.Předem děkuji za případné využití našich služeb. 

Vstup do lanového parku vždy zahrnuje absolvování zvolené lanové dráhy + vyzkoušení všech doplňkových aktivit.

LANOVÉ DRÁHY
MINIPŘEKÁŽKY7x + doplňkové aktivityzaměřeno na předškoláky
DĚTSKÉ16x + 1x lanovka + doplňkové aktivityzaměřeno na malé školáky
VYSOKÉ33x + 7x lanovka + doplňkové aktivityvhodné od 150 cm výšky
(orientačně, hodně individuální)

DOPLŇKOVÉ AKTIVITY

Biatlonová laserová střelnice (novinka), lezení na horolezecké stěně (vlastní jištění), lezení na žebřík z pneumatik (vlastní jištění), skákací trampolína, lukostřelba, dětská minigolf, kroket, holandský billiard, stolní hokej Weykick, strategická švédská hra Kubb, házecí hra Spin Ladder, ruské kuželky, deskové hlavolamy, slack-line, hra Angry birds, dětské házecí hry, logické hry a soutěže.

ve1-1024 ve2-1024

 

You may also like...