Ultimátní průvodce dárky: Co zabalit Hipsterům?

Tak a je to tady. Od teď až do Vánoc vás budeme zásobovat tipy a radami, komu, jak a co zabalit pod stromeček, případně rovnou do batohu, je-li to duše souznící s naší outdoorovou komunitou. A odstartujeme to pěkně zostra, zaměříme se na skupinu výraznou a známou: HIPSTEŘI!

Hipsteři jsou skupinou, kterou není lehké obdarovat. Zakládají si na kvalitě, stylu, vzhledu, ale i na společenské udržitelnosti, ekologičnosti a dalších aspektech, které byste rozhodně měli v dárcích zohlednit. Takže začněte nejprve fair trade kávou a sypaným biočajem. A je-li váš hipster také trochu outdoorový typ, nepřehlídněte následující varianty k zabalení!


Pod číslem jedna se skrývá Contigo West Loop, ten nejstylovější termohrnek, který můžete darovat. Dokonalé dílenské zpracování, uhlazený stylový design a výběr barev, ve kterém určitě najdete tu, která nejlépe bude sedět k hipsterově opasku nebo vintage brašně!

V čem jiném by si měl na cestu do práce váš hipster vézt lahodný biočaj nebo kávu, kterou mu připravili v jeho oblíbené kavárně po cestě?

Pod číslem dva najdete unikátní Pexeso PexOeso, které je zabalené v pěkně zpracované praktické kovové krabičce a má netradiční tvar kartiček, které jsou kruhové. V naší nabídce najdete samozřejmně tematicky horolezecké pexeso, obrázky překypují vtipem a rozhodně lezeckému hipsterovi vykouzlí nejedn úsměv na tváři! Prostě dokonalá záležitost!
Zima i ve městě umí být zrádná. Proto v našem výběru pro hipstery nemůže chybět číslo tři – pořádná zimní obuv, a tou je bez debaty cokoliv od kanadské značky Sorel. Precizně zpracované vysoké zimní boty, zde z pravé kůže a s okopem z pravého kaučuku.

Model s vlnou podtrhne osobnost a bude ladit k perfektně střiženým vousům, dámské modely pak zaujmou barvou a stylem, který nikdo nepřehlédně! Skvělá volba do džungle velkoměsta!

Číslo čtyři? No jistě! Ochrana před nepřízní počasí je důležitá, a proto volíme Tilak! Bunda Tilak Odin je vyrobená z unikátní bavlny Ventile, která nejen že je přírodním materiálem (což každému hipsterovi udělá radost), ale také velmi dobře funguje!

Odolává vodě i větru, přitom je skvěle prodyšná. V retro střihu přes hlavu, přitom za použití nejmodernějších technologií. Skvostná záležitost!


Pamatujete? Takhle pro vás zapózoval Matouš a jeho mocný plnovous! Už mu chybí v ruce jen to Contigo!


Návrat flanelových košil předznamenává tento neskutečně povedený kousek z dílny Direct Alpine. Z košile Whistler na vás dýchne něco z nedbalé elegance.

Tradiční vzor dá vyniknout esenci mužnosti, která z nepostradatelného kousku hipsterova šatníku vyzařuje. V téhle košili i plnovous poroste radostněji!

Ani ten nejmocnější pnovous či knír nedokáže dostatečně ochránit před mrazem.

Pletené nákrčníky Buff jsou ale zárukou nejen tepelného komfortu, ale také nadčasového stylu, který podtrhuje osobnost osoby, která je jím zahřívána.

Samozřejmostí je mix kvalitních materiálu, v našem případě vlny a akrylu, a nesmíme také opomenout široký výběr barev, jak pro muže, tak pro ženy.

Abyste mohli darovat tento unikátní cepín, možná doma ani nemusíte mít horolezce! Grivel Monte Blanc je ukovaný na úpatí Mont Blancu, odkazuje na pionýrské doby horolezectví, a to primárně svou násadou, která je vkusně obložena dřevem, takže budí dojem starého klasického alpinistického cepínu.

Duší násady je ovšem karbonové vlákno, cepín tedy obstojí i v náročném praktickém použití. Ať už by měl viset doma nad postelí, nebo být nedílnou součástí výbavy, Grivel Monte Bianco prostě musíte mít!

Každý správný muž, má u sebe nůž! Toto heslo je nezpochybnitelné už celou řadu desítek, ne-li stovek let! A protože MacGyverův švýcarák by se do kapsy skvěle padnoucích manšestráků nehodil, doporučujeme francouzský Opinel.

Dřevěná střenka, nerezová nebo karbonová ocel a ikonocký design nemohou pod stromečkem zklamat!

Podívejte se na druhý díl ULTIMÁTNÍHO PRŮVODCE DÁRKY: Co zabalit Horolezcům?

Podívejte se na třetí díl ULTIMÁTNÍHO PRŮVODCE DÁRKY: Co zabalit Trekařům?

Podívejte se na čtvrtý díl ULTIMÁTNÍHO PRŮVODCE DÁRKY: Co zabalit Freeriderům?

logo popis

Zdroj: Hanibal.czRSS channel 

– článek byl přijat prostřednictvím webové čtečky RSS kanálu nebo dle dohody – s laskavým svolením redakce Hanibal.cz.

Obsah článku není nikterak modifikován.

You may also like...